10 Eylül 2009 Perşembe

Zico Gitti, Juande Ramos GeldiBeşiktaş'ın ŞL grubundaki rakibi CSKA Zico ile yolları ayırdıktan sonra Juande Ramos'u göreve getirdi.

Sevilla'daki efsane günlerinden sonra, önce Tottenham'ı sonra da Real'i batıran (tamam Barcelona karşısında kim olsa batmaya mahkumdu) hoca umarız CSKA'yı da grup sonuncusu olarak evine geri gönderir. Tottenham günlerinden kıldım zaten lavuğa, şimdi de Beşiktaş'ın rakibi: isabet olmuş. Gerçi Hoca değişiklikleri takımlara yeni bir heyecan katar ama hadi hayırlısı diyelim.

Not: Millet Zico Millî takıma demeye başladı bile. Bu ne hız? (:

2 yorum:

Erdem Karakuş dedi ki...

Ramos Real'i batırmış değil. Real Ramos gelmeden önce batıktı. Geldikten sonra 16-17 maç kazandı sanırım üstüste, şampiyonluk potasına girdi takım. Barcelona mağlubiyetiyle birlikte dağıldı o da takımla birlikte. İnsanları doğru yargılamak gerekiyor.

Bay Kerahet dedi ki...

sonuçta Sevilla ile yaptıkları da ortada başarılı sezonlar geçirmiş; hatta bayağı başarılı. ancak Madrid'i toplayamaması hata o zaman. E tabii Barcelano faktörü de ortada, kim karşısında durabilirdiki barça'nın? tam olarak kızamayız ama bizimkisi temenni işte, başarısız olmasını istiyorum yani. Artı bir de tottenham seven biri olarak ısınamamışımdır hiçbir zaman.