25 Şubat 2009 Çarşamba

Yine Bir Bahar! / Sen BenimBeşiktaşlı son birkaç sezondur bu haftalarda bahar havasına giriyor adeta. Şampiyonluk şarkıları çalınıyor ey yüksek sesle. Umutlar yeşeriyor ilkbahara girilirken. Yine Şeref Bey'de oynanacak büyük maçlar var... Taraftar yine umutlu. Cuma, Cumartesi, Pazar akşamları Şeref Bey'e gelin diyor, diyor da boş gelmeyin diyor.

Mükemmel bir beste yapılmış Antalya'daki kupa maçında deplasman otobüsünde. Dinleyin, dinlettirin, ezberletin diyorlar. Beste hüzünlü, bir Beşiktaşlının halini anlatıyor. Alışmışız nasıl olsa dertlere, kederlere; dinliyoruz...
Beste efsane. "You Will Never Walk Alone" gibi tarihe geçecek bir tribün şarkısı olacağı öngürülüyor taraftarlar arasında. Umarım her sezondaki gibi bu zamanlarda zirveye ilerleyen ve rakiplerini geçen Beşiktaş; ve sonrasında baskıyı kaldıramayan takımla tekrar geriye düşen Beşiktaş gibi kaybedilen maçlardan, şampiyonluklardan sonra dinlemek nasip olmaz. Zira bu "bahar havası" ardından gelen "hüsranı" yaşamak istemiyor Beşiktaşlı!

0 yorum: