3 Nisan 2009 Cuma

Terim'den Alayına Gider!


“Aranızda sadece 3 kişiye lafım yok. Arda, Emre Aşık ve Hakan Balta’ya söyleyecek bir sözüm yok"

"Tam bir fiyasko yaşattınız bu gece. İnşallah bu gece yastığa kafanızı koyduğunuzda rahat olursunuz. Beni resmen bitirdiniz. Ben çıkıp basına sorumlu benim diyorum ama bu takımı bu hale siz getirdiniz. Artık rahatlamışsınızdır. Bana sözler verdiniz, ben de sizlere inandım. Sahada neler yaptığınızı 80 milyon gördü. 2-3 farkla bitireceğiniz maçı, tecrübesiz çaylaklar gibi kaybettiniz, hem de son dakikada yediğiniz golle. Yazıklar olsun. Sizi vicdanınızla başbaşa bırakıyorum"

"2. golde bir de bakıyorum sağ tarafta kimse yok. Gökhan nerede? Ne sağ bek var, ne sağ açık var. Daha 10 dakika olmuş oyuna alalı Sabri’yi.. Ortada yoksun... Benim gibi sen de golü seyrettin"

"Sen kendini İspanya Kralı mı sanıyorsun? Ona jest, buna jest işin gücün İspanya basınına konuşmak. Biz can derdindeyiz, sen piyasa... Seni Bernabeu’da kaptan yaptım, iki maçta 3-4 tane pozisyon buldun, bir topun kaleyi bile bulmadı"

"Güzel oynadığın bir maçı da güzel bitir be kardeşim. Çek maçında da yakacaktın bizi Allah’tan zaman kalmadı. Bıktım senin yan toplardaki zaafından. Adam gibi oynayacaksan gel Milli Takım’a. Bıktım artık bu hatalarından"

Peki bu kadar gider'e karşı kim cevap verdi. Del Bosque. "Türkiye, Güney Afrika'ya gidemez" dedi.

0 yorum: