28 Ağustos 2009 Cuma

Açıklıyorum..

Ahahaha, açıklıyorum aga. Yediremezsinizzzz!!!

Beyler, bu blogun yazarları değil topa vurmayı, topu sürmeyi dahi bilmiyorlar. Yazarlarımızdan ikisi, ki isim vermeyeceğim, göbeklerini ve özellikle yanaklarını kaldıramadıklarından mülhem, futbol ya da buz hokeyi oynayamazlar. Yani benim tenis oynamadığım halde "bekent" filan anlatmam gibi bi' olay bu. Diğer yazarlarımız zaten "gay". "Oha" filan olaylarına girip yazarlarımızın gururunu incitmeyin. Nedir yani, fre$. Bir diğer yazarımız ise uzun saçlarıyla kafa sallamaktan zaten top-kale-defans düşünecek halde değil; hâlâ "metallica" filan dinliyor. O yüzden bırakacaksınız bu olayları.

Gerçekleri açıkladığım için üzgün değilim; ki dost acı söyler aga. Her ne kadar okurlarımızın dostları olmasam da, onlara bi' abi, bi' sevgili, bi' kar$im modunda yaklaşıp, bu meseleyi daha fazla ciddiye almamaları gerektiğini söylediğim için mutlu-huzurlu ve sıhhatteyim.

Tüm yazarlarımızın yanaklarından, kız okurlarımızın da buselerinden öperim.


saygılarımla, mujk..

7 yorum:

Adsız dedi ki...

ahahahahahahaha.. Headbang yaparak calim atarim sana anlamazsin.. Sabri gibi de pogo yaparim

Felix

Bay Kerahet dedi ki...

aıshfjashgka

kafan mı güzel oğlum.

Adsız dedi ki...

bu ne yaa? site mi hacklendi

Adsız dedi ki...

olm bi gün bunun olacağını biliyodum. bi gün hono lulu kaçacaktı bunun içine... tam bir göt lalesi!ahanda bunu yazan bir busker'dir.

Mustafa Kemal dedi ki...

Cevab veriyorum: teknik amc'yim oglum ben!

Adsız dedi ki...

@ mustafa kemal

ben de yalıkent halısaha turnuvalarındaki kaleye gitmeyen(!) topu elle kesip, oyundan atıldığında yavaş adımlarla çıkan ismini vermek istemediğim bir arkadaş' ım!!! (üstelik bu olay ilk yarının ilk dakikalarında olsa da, ben keyfime bakarım)

hatta long shoot um 11 ben 20 sanarım....

sşaldkada:D

Hono Lulu dedi ki...

@ mustafa kemal.

atatürk'üm lan ben. aksjdklasdashdkajsasda