2 Ocak 2011 Pazar

Sen, Ben, RicardoMalum, Portekiz'den elemanları toplayıp geldi Ricardo. Karşılamayı tam izleyemedim ama her zamanki görüntüler işte.

Bu ülkenin polisine bir kez daha saygım arttı. Transferlerin açıklandığı günden beri herkes biliyor ki o gün izdiham yaşanacak. Be aklısız insan evladı; sen önceden git, ortamı hazırla. Taraftarın heyecanı + sıfır organizasyon ile her defa yaşanan şeyler yaşanmaması mümkün mü? Yönetimin ve taraftarın bu karşılama serüvenlerine diyecek bir şey yok. Böyle garip bir kültür yerleşti bu topraklara. İlk çıkaranı bulmak lazım.

Dönelim konuya. Birkaç fotoğraf var. Acayip derecede hoşuma gitti. Bizim Ricardo ev sahibi kıvamında almış "yeni çocukları". İlk fotoğraf onunla ilgili. Bir de alttakiler. Adamın kafasına huni koyan ve adamdan makas alan insanlara selam olsun. Baktıkça gülüyorum. Herif yarım devrede bizden biri gibi artık. Hani samimiyet falan. O yüzden Ricardo diyorum. Sakatlıklar da olmaz umarım. Bu kadar yıl düzenli oynamadıktan sonra normaldi, ancak ikinci yarıda devamı gelmemesi çok önemli

.

1 yorum:

SirEvo dedi ki...

Makas alan bombaymış. ahahaha iyiydi gece gece ya.