9 Ocak 2011 Pazar

Feliz Aniversário Bobo!
Tutun şu adamı takımda. "stay with us Harry" duygusallığından uzak, rasyonel sebepleri de varken...

Neyini anlatalım ki? Gol ortalamasını mı vereyim, son yıllarda "başarılmış" ne varsa altında Bobo'nun olmasını mı anlatayım? İşlemeyen takım oyunun işleyen parçası olmasını mı?

Hepsini geçtim; bunca yıldır burada olması ve ona bir "altyapı elemanı" gözüyle bakmamız da yetmez mi? Hani illa duygusal altyapı da arayacaksak...

Bu adamın gitmesine sebep olacak şey o sıçtığımın yabancı kontenjanı saçmalığı olacaksa ayrıca yazıklar olsun. Yerli sınıfındaki "Nobre"ye giden para ibret olsun. Bobo'nun tek suçu da bu takımda onun olması olsun. -şiir'e bağladık, duygusalız ya-

Son zamanlarda yapılan "mükemmele yakın" transfer hamlelerini anlamlandırın ve Bobo kalsın.

Feliz Aniversário Bobo! İyi ki doğdun!

Bir de video patlatalım. Çok babasın Bobo, çok harikasın. Emre Tivel'in coştuğu anlar.


8 yorum:

Adsız dedi ki...

Bobo zor zamanlarda takımın gol yükünü çekmiştir. Eyvallah ama hiç bir zaman aranan forvet olmamıştır. Maçına göre oynar. Golcü müdür? Golcüdür ama canı isterse oynar. Nobre gibi bir adam dururken onun gitmesi haksızlıktır. Sorun kontenjansa Brezilyalı olduğundan sorun çıkarma riski yüsektir. Malum bu adamlar rahatsız. Yedek kalmayı yediremez. Hoş onunda yeni sözleşmeye gönlü yok gibi. Kalsada olur, gitsede.

Adsız dedi ki...

Videoda Sürreya abinin sac modelide cok ilginc :)
Ayrıca son saniyelerde gole sevinen topcu cicukda suan Besiktasin kamp kadrosunda bulunan Mertcan Demirer olması lazım. İstermisin oda Arda gibi bir yıldız olsun ve ilerde bu görüntüyü, onunda zamaninda top toplayicisi oldugunu tartisalim.

Schumy dedi ki...

Galatasaray'a laf atmasan bu yazı okunmazdı.

Stay with us Harry duygusallığıymış.

Komik.

Bay Kerahet dedi ki...

@Schumy
yuh, ne GS'ye laf atması? amma alıngan oldunuz siz de. kötü bir şey mi dedik?

Schumy dedi ki...

Kıyasladığın iki adama baksana.

Biri Harry Kewell, Galatasaray'ın belki Hagi'den sonra sahip olduğu en profesyonel oyuncu. Galatasaray'a sportif başarı dışında kazandırdıklarının haddi hesabı olmayan bir adam.

Diğeri de Bobo, futbolcu olarak çok sevsem de hatta Galatasaray'da uzun zamandır görmek istesem de şu anda gözümde Figer'in yeni oyuncağı olan bir adam.

Kewell'ın Galatasaray'da kalmasını istemek ister duygusal olsun ister mantıklı olsun her Galatasaraylı'nın isteğidir. Adam Kewell, Kewell from Galatasaray diyebilecek kadar çok seviyor Galatasaray'ı.

Bay Kerahet dedi ki...

@Schumy

Yok arkadaş, siz duygusallığınızdan coşup laf anlamaz bir hale geldiniz.

GS taraftarı, sadece sevdiği için bile Kewell'ın kalmasını isteyebilirdi o dönem, istedi de. Ama yönetim böyle düşünmek zorunda değil.

Ama Bobo'nun kalması sadece bizi sevmemizle alakalı değil, sportif açıdan da önemli.

Ben şunu anlatmaya çalışıyorum, sen kıyas falan neler anlatıyorsun. Yok Kewell GS'yi seviyormuş falan. te allam.

cesc dedi ki...

''Bırakın beni Kewell'a vericem!''

İyice bu hale geldiniz harbiden lan.

Ahmet Değirmenci dedi ki...

siz ne diyosunuz maç sonu kewell'a veren gs li taraftarlar gördüm ben :)