23 Ağustos 2011 Salı

Jübile, BayKerahet, Twitter.

Giderayak sanal aleme bok atacak değilim. Az ekmeğini yemedik blogun da twitter'ın da. -hemen kötü anlama arkadaşım- Güzel insanlara ulaşma şansım oldu. Güzel arkadaşlar; ve hatta abiler / ablalar kazandırdı. Ancak allahsız şey rahatsız edici olmaya başladı. Dışarıdayken elime telefonu alıp twitter'a bakmak çevremi geçtim, beni de rahatsız eder oldu. Her şeyi takip etmek yorucu. Sürekli güncel kalıp, anlık takip kulağa güzel gelse de o kadar iyi değil. Son bir aydır çalışmaya da başlayınca eskisi gibi takip edemez oldum zaten. Farkettim ki, böylesi daha iyi. He bir de samimiyetsiz bir samimiyet ortamı var ki evlerden ırak. Neyse.

Madem bir yola girdik, kesip kurtulalım daha iyi. Böyle basın açıklaması kıvamında bir şey de bırakalım arkamızdan, şeklimiz olsun. eheh.

Kısaca, twitter artık uzak da, blog başka bir yerde belki bundan sonra. İki sene falan temiz emek verdik buraya. Yeri geldi övdük, sevdik; yeri geldi saydık, sövdük. Benden sonra kalanlara emanet.

ps: blogun temayla fazla oynamayın olm. ona çok kasmıştım.
ps2: twitterın ayrıca amınakoyim lan. demesem içimde kalırdı.

5 yorum:

Kaan Kavuşan dedi ki...

İyi tanıdık seni Murat. Biz seninle elbet yine görüşürüz zaten. Sorun nette de olsa daha sık görüşememekte olacak. Fakat senin bu yaptığını ben de çok ciddi düşünüp düşünüp ertelediğim için sana "twitter'da kal" diyemeyeceğim. Bloga yaz ama vakit buldukça. Görüşmek üzere.

AbSurDMaN dedi ki...

Ah be Murat, ah be. Ya böyle hesap kapatmaklara uyuz oluyorum olm ya :( Kapatma bırak kenarda dursun nedir ki. Amk :( İstanbul'a geleyim seni zorla twitter'a geri döndürcem amk. Bugüne bugün fenomenim ben. Benim arkamda onbinler var. Aklını alırım keroo!!!

asjhsdfkhgdfg hep o girdiğin iş bozdu seni. istifa et ulan! :(

Yakup Sabri İNANKUR dedi ki...

Umarım görüşme fırsatımız olur. Twitter'a gıcık olma konusunda aynı tribündeyiz, omuz omuza bağırırız o denli. Blogu boşlama ama.

Bay Kerahet dedi ki...

@ kaan

benim de bayağıdır aklımdaydı sonunda yaptım hamleyi zaten. beklerim eheh :)

@ absurd

30.000 takipçini topla taksime çık. o zaman geri dönerim olm kajlshfla.

@ Yakup Sabri

blog burası olmaz da, başka bir yerde devam ederim büyük ihtimal. haber veririm zaten.

Adsız dedi ki...

tam at.